У Львові промаркували всі велодоріжки

0
364

Всі прокладені і введені в експлуатацію велосипедні доріжки у Львові вже промарковані відповідними піктограмами, так що пересування по дорогах міста стало більш упорядкованим і зручним не тільки для велосипедистів, а й для пішоходів і водіїв. Процес маркування завершено 30 березня на вулиці Джорджа Вашингтона.

Крім цієї вулиці, перед початком активного велосипедного сезону відповідні позначення нанесені і на велосипедні доріжки, що проходять по вулицях Пасічній, Городоцькій, Володимира Великого, Хмельницького, Листопадового чину, митрополита Андрея, Коновальця.

«Зараз у Львові залишаються не маркованими піктограмою велосипеда лише ті велодоріжки, де ще будуть вестися роботи і які ще не здали в експлуатацію, – на проспекті Чорновола, вулицях Шевченка, Стуса і на перехресті вулиць Стрийська/Наукова. Але незабаром підрядники, які завершують ці проекти, нанесуть розмітку і там»

Міська  не вперше працює у проектах безпеки на дорогах. Завдяки такому партнерству ми покрили розміткою всі велодоріжки, які до цього часу залишалися такими, що немарковані. А таких було досить багато. За кілька останніх днів було нанесено більше сотні піктограм.

Депутат Львовского горсовета Олег ШмидДепутат Львівської міськради Олег Шмід

 

Велодорожка

 

Читайте також:   У Каліфорнії створили дорожні знаки для любителів Facebook

Напишіть відгук