У Мелітополі на переході встановили “дитячі” манекени

0
164

У місті Мелітополь Запорізької області біля аварійно небезпечного переходу в районі училища культури були встановлені фігури “школярів”. Два манекена зображують учнів з рюкзаками – їх встановили по обидва боки нерегульованого пішохідного переходу.

Фігури виконані з пластика, скловолокна та цементу, пофарбовані люмінесцентною фарбою і покликані звертати на себе увагу водіїв і пішоходів.

Виявилося, що такий подарунок Мелітополя до Дня міста зробив місцевий активіст Євген Покопцев.

“Ці фігурки я помітив на вулицях у Вінниці, і ідея мені дуже сподобалася. Я вирішив, що подібне нововведення на наших дорогах може врятувати багато життів. Тепер проїжджаючі автомобілісти будуть звертати увагу на манекени, пригальмовувати біля небезпечного переходу, де не раз збивали пішоходів”, – розповів він.

Як виявилося, Мелітополь став другим містом в Україні, де з’явилися подібні манекени. Виготовляють їх в Києві, вартість одного виробу становить 15 тисяч гривень.

Місцеві жителі вже фотографуються у нових фігурок і гаряче підтримують ідею їхньої установки, а також зізнаються, що хотіли б бачити подібні “манекени” також біля інших небезпечних переходів.

Джерело

Читайте також:   В Україні зняли поліцейський Ford спецпризначення

Напишіть відгук