У Миколаєві водія, який рухався по пішохідній вулиці, притягнуто до відповідальності

0
172

14 липня 2015
Працівники спеціального загону особливого призначення ДАІ МВС України та батальйону патрульної служби особливого призначення «Миротворець» ГУ МВС України в м. Київ притягнули до адміністративної відповідальності 18-річного водія автомобілю «Опель Вектра», який днями дозволив собі керувати автівкою по головній пішохідній вулиці Миколаєва.
Свою зухвалу поведінку правоохоронцям юнак пояснив лише тим, що поспішав на зустріч до друзів, які чекали на нього в одній з кав’ярень. Й не дивлячись на те, що він місцевий мешканець, начебто не знав, що вулиця Радянська є пішохідної вулицею.
Працівниками спецзагону ДПС відносно правопорушника були складені адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 122 КУпАП в частині порушення вимог дорожніх знаків, за що передбачена відповідальність в вигляді штрафу.

Шановні водії транспортних засобів, пам’ятайте, що всі учасники дорожнього руху є повноправними, адже цілком можливо, що сьогодні Ви є водієм, а вже завтра пішоходом, а тому кожен повинен неухильно виконувати головний дороги – Правила дорожнього руху, бути уважними та з повагою ставиться до інших. Тільки таким чином, спільними зусиллями буде можливо забезпечити безпеку для кожного жителя і гостя м. Миколаєва.

Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України

Читайте також:   Що відомо про новий Opel Corsa 2019

Напишіть відгук