У Німеччині відкликають 370 тисяч дизельних Volkswagen Polo

0
40

У Європі хочуть відкликати 370 000 автомобілів Volkswagen через те, що вони викидають в атмосферу більше шкідливих речовин, ніж заявлено офіційно, повідомляє німецька газета Bild am Sonntag. Влада Німеччини зараз проводять відповідне розслідування.

Розслідування щодо автомобілів Volkswagen веде Федеральне управління автомобільного транспорту Німеччини (KBA). Йдеться про машини з 1,2 л дизельним двигуном (серед них і популярний VW Polo). Передбачається, що їх оновлене програмне забезпечення приховує справжній рівень викидів шкідливих речовин.

У 2015 році в США компанію Volkswagen викрили в тому, що на її дизельних машинах було встановлено незаконне програмне забезпечення, яке приховує реальний рівень викидів CO2. Викиди занижувалися. В результаті німецький автогігант відкликав величезну кількість машин і виплатив мільярди доларів у вигляді штрафів і компенсацій.

У 2016 році Volkswagen заявив, що у їхніх машин з 1,2 л двигуном більше немає незаконного програмного забезпечення. Якщо розслідування KBA дасть позитивний результат, то тоді босам VW доведеться дуже важко. У Європі через це можуть відкликати 370 000 автомобілів Volkswagen.

За даними Міністерства транспорту Німеччини, розслідування KBA ще не завершено. Компанія Volkswagen поки ніяк не прокоментувала цю інформацію.

Джерело

Читайте також:   Шебелинський ГПЗ починає випуск бензину Євро-4

Напишіть відгук