У нових Range Rover встановлюють акустику made in Ukraine

0
240

Елітну акустику D & M premium sound solutions для VIP позашляховиків збирають в місті Мукачево, Закарпатської області

Ви задавали собі питання, що робить Україна для світового автопрому? Упевнений, 99 відсотків респондентів відповість – НІЧОГО. А ось і ні. Мало хто знає, що звук для елітних автомобілів роблять не в Китаї або Сінгапурі, а в рідному Мукачево, Закарпатської області. Докази на обличчя.

Елітні динаміки D & M premium sound solutions виробляються в місті Мукачево, Закарпатської області

На фото – акустика D & M premium sound solutions, яка встановлена на новенькому Range Rover. Точно такі стоять і на BMW . Якщо придивитися, на етикетці видно напис – made in Ukraine . Думаєте, це фотошоп? Ні, це продукція заводу ПАТ “Точприлад», яке знаходиться в Закарпатській області. Підприємство має багату історію, і на ньому працюють близько 3000 працівників.

Запитаєте, де зв’язок?

Ця акустика компанії D & M premium sound solutions встановлена на новенький Рендж Ровера

Не один підприємство працює з іноземними партнерами. І, як видно, успішно. В даний момент часу, майже всі можливості і ресурси підприємства спрямовані на виробництво продукції для торгових марок, відомих у всьому світі. Завод «Точприбор» сертифікований за стандартами ISO 9001-2008, ISO14001 -2004 , що гарантує високу і надійність продукції, що випускається. Півтора роки тому керівництво вийшло на дирекцію D & M. Минулого літа на підприємстві було встановлено нове обладнання, проведено сертифікацію та навчання персоналу. І ось, в Україні почали збирати елітну акустику для найдорожчих брендів.

Вже відомо, продукцію D & M Premium Sound Solutions Made In Ukraine активно ставлять в автомобілі Range Rover, і BMW 4 Сonvertible.

Читайте також:   Українські водії економлять, переходячи на ГБО

Напишіть відгук