У нового Land Rover Discovery буде версія для эстремального бездоріжжя

0
1171

Land Rover Discovery наступного покоління отримає спеціальну версію для екстремального офф-роуда (в розумінні виробника). Нова модифікація, яка буде називатися Discovery SVX, надійде в продаж на 12 – 15 місяців пізніше звичайної версії позашляховика – в кінці 2017 або першій половині 2018 року.

Інформація про першого SVX-автомобіля поки що носить неофіційний характер. Про те, що новий Land Rover Discovery може отримати бездорожную версію виданню Autocar розповів глава заводської тюнінг-ательє SVO (Special Vehicle Operations) Джон Едвардс. Він пояснив, що версії Sport SVR дозволили бренду подивитися в бік спортивності, а SVX, навпаки, стане символом «посилення традиційних цінностей бренду».

Очікується, що Discovery SVX отримає ряд технологій, які були показані в 2014 році на Land Rover Discovery Vision Concept (фото під заголовком). В «арсеналі» концепту є, наприклад, пульт дистанційного керування, за яким водій може вийти з машини, щоб та віддалено проїхала складний ділянку бездоріжжя або припаркуватися в обмеженому просторі. Ще на прототипі була випробувана технологія «прозорий капот», яка транслює зображення з камер в решітці радіатора на додатковий дисплей в салоні, створюючи ефект відсутності передньої частини кузова.

Land Rover SVX ScetchТаким очікують побачити Land Rover SVX редактори британського видання Autocar

За даними Autocar, основними ринками збуту Land Rover Discovery SVX повинні стати країни Близького Сходу, США, а також країни з важкодоступній місцевістю, наприклад, Австралія та південна АФРИКА. Такий позашляховик також послужить підготовкою фанатів марки до появи нового Defender’а який, ймовірно, постане в декількох модифікаціях.

 

Читайте також:   Поліруємо автомобільне скло самотужки

Напишіть відгук