У Парижі введуть штрафи за їзду на старих автомобілях

0
289

З 1 липня в Парижі почне діяти заборона на експлуатацію в центральних районах міста автомобілів, випущених до 1997 року, а також випущених до 1999 року мопедів і мотоциклів. Правило буде працювати в день по буднях. Відповідний проект розпорядження затвердили влада Парижа і група відповідальних за екологію державних органів Франції.

Заборона поширюється на легкові з бензиновими і дизельними двигунами, а також легкі комерційні машини і двоколісні транспортні засоби. Обмеження на пересування в центрі Парижа буде діяти з 8:00 до 20:00. Випущеним до 2001 року автобусам і вантажівкам по місту заборонили їздити ще у вересні минулого року.

за інформацією Le Monde на початковому етапі для власників легкових машин складе 35 євро, але вже з 2017 року він буде підвищений до 68 євро, а власників комерційних машин будуть штрафувати на 135 євро. Про відповідність того чи іншого транспортного засобу екологічним нормам свідчать спеціальні кольорові наклейки, які необхідно прикріплювати на лобове скло. За попередньою оцінкою, нова заборона торкнеться близько 10% автомобілів парижан.

Раніше влада Франції анонсували поступове збільшення для дизпалива податку на споживання енергетичних ресурсів (включений у вартість пального). Таким чином уряд домагається відмови від використання транспортних засобів, що працюють на «важкому паливі».

Джерело: Le Monde

Читайте також:   В Іспанії можуть ввести обмеження для самокатів і велосипедів

Напишіть відгук