У поліції повідомили, на яких трасах України будуть використовуватися пристрої вимірювання швидкості TruCam

0
278

В Україні з 8 жовтня 2018 року у місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські почнуть використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – пристрої вимірювання швидкості TruCam. Про це повідомляє прес-служба Патрульній поліції.

Патрульна поліція використовуватиме TruCam тільки з розміщенням дорожніх знаків, які будуть повідомляти про фото- та відеофіксацію порушень на ділянках автодоріг міжнародного значення і в містах з підвищеним рівнем аварійності внаслідок перевищення швидкості. У місцях фіксації порушень швидкісного режиму будуть перебувати службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.

Протягом першого тижня патрульна поліція використовуватиме TruCam у пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення. Для запобігання зловживань і корупційних ризиків пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи і будь-які коригування даних.

Також служба моніторингу Департаменту патрульної поліції контролюватиме кількість складених адміністративних матеріалів і кількість збережених відео.

Джерело

Читайте також:   Дизайн нового SsangYong Korando перестав бути таємницею

Напишіть відгук