У США через морози та пожежу зупинилися заводи GM і Ford

0
53

Автоконцерн General Motors тимчасово призупинив роботу на 11 заводах в Мічигані і в технічному центрі в місті Уоррен в тому ж штаті. Про це повідомляє Reuters.

Агентство відзначає, що постачальник природного газу та електрики Consumers Energy попросив призупинити роботу заводів. Через низькі температури та пожежу на компресорній станції у Consumers Energy виникли труднощі з енергозабезпеченням споживачів.

Концерн Fiat Chrysler Automobiles також оголосив про скасування робочої зміни на двох підприємствах у четвер, 31 січня. General Motors призупинив роботу заводів в середу ввечері та в четвер. Reuters додає, що Ford Motor вжила заходів щодо скорочення споживання природного газу на чотирьох підприємствах в штаті.

Виконавчий директор CMS Energy Патрісія Поппі в акаунті компанії в Facebook повідомила, що великі компанії домовилися перервати виробництво до п’ятниці. Вона також закликала жителів Мічигану скоротити використання газу і термостатів.

Пожежа на компресорній станції стався напередодні в 10:33 за місцевим часом (17:33 за Києвом) в окрузі Макомб. В результаті ніхто не постраждав, проте було порушено постачання газу споживачам.

Температура в столиці Мічигану – місті Лансінг – в ніч на четвер опускалася до мінус 25 градусів за Цельсієм.

Джерело

Читайте також:   Безпілотні вантажівки Einride впровадять в транспортну систему Дубая

Напишіть відгук