У США назвали найбезпечніші місця для дітей в автомобілях

0
371

Американський Центр автобезпеки (CAS) закликав Національне управління безпекою руху на дорогах (NHTSA) вжити термінові заходи щодо захисту дітей, які знаходяться на задніх сидіннях транспортних засобів. Статистика дорожньо-транспортних пригод з автомобілями 1990 – 2014 модельних років показала суттєву небезпеку травматизму вказаної групи пасажирів із-за неправильного розміщення в салоні і недостатньо надійної конструкції автомобільних крісел.

«Протягом багатьох років NHTSA закликало батьків садити дітей на задні сидіння автомобілів через небезпеку отримання травм від фронтальних подушок безпеки. Однак «ненавмисні наслідки» такої політики призвели до появи небезпеки іншого характеру – імовірного отримання травм від зламаних спинок сидінь під дорослим переднім пасажиром або водієм. До тих пір, поки на американських дорогах не будуть укомплектовані посиленими передніми сидіннями, діти ззаду будуть залишатися в зоні підвищеної небезпеки»

Проаналізувавши інформацію за 24 роки фахівці CAS прийшли до висновку, що по можливості, слід розміщувати дитини позаду вільного переднього сидіння або за найлегшою людиною. В іншому випадку при ударі в машину ззаду, спинка переднього сидіння нерідко ламається під вагою людини. При цьому елементи крісла, або людина що сидить на ньому, можуть завдати серйозних або навіть смертельних травм тим хто сидить позаду. Як доказ наводиться детальна статистика таких пригод з 900 загиблими віком до 12 років.

 

Читайте також:   МТСБУ планує ввести з наступного року «електронний європротокол»

Напишіть відгук