У США тестують безпілотний шкільний автобус

0
163

В одному з міст штату Флорида компанія Transdev почала тестувати безпілотний шкільний автобус. Він буде пересуватися в автономному режимі на обмеженій території і перевозити учнів між будинком і школою, повідомляється в прес-релізі Transdev. Багато розробники безпілотних автомобілів переконані, що найбільш перспективним є їхнє використання у якості громадського транспорту.

Більшість компаній в цій галузі створюють легкові безпілотні автомобілі, призначені для сервісів таксі. Деякі компанії розробляють для майбутнього громадського транспорту безпілотні автобуси. Наприклад, французький стартап EasyMile виробляє невеликі безпілотні електробуси EZ10, які вже застосовуються в різних країнах, в тому числі в Японії, Нідерландах і Фінляндії.

Transdev також застосувала у своєму проекті EZ10 другого покоління, але використовувала його в незвичній для себе ролі – як шкільного автобуса, який допомагає школярам міста Бебкок-Ренч в американському штаті Флорида добиратися до школи і назад додому.

Під час тестового періоду автобус буде переміщатися обмеженою територією та зупинятиметься тільки в заданих місцях. У майбутньому компанія планує розширити зону роботи автобуса, також його можна буде викликати через додаток на смартфоні з будь-якого будинку.

Джерело

Читайте також:   ГАІцід: Аваков звільнив всю ДАІ Донецької області

Напишіть відгук