У суботу почнеться тривалий ремонт бульвару Тараса Шевченка

0
221

КК «Київавтодор» почне 9 квітня капітальний на бульварі Тараса Шевченка в напрямку площі Перемоги. У період з квітня по травень на одній з центральних вулиць Києва перевстановити гранітні бортові камені, а також покладуть двошарове асфальтобетонне покриття. Ремонтні роботи будуть проводити цілодобово.

При заміні дорожнього покриття буде використаний полімерасфальтобетон, який має підвищену, у порівнянні з асфальтобетоном, довговічність. Зазвичай такий матеріал використовується на дорогах з інтенсивним рухом, мостах, шляхопроводах, а також в місцях зупинок громадського транспорту. Крім цього на тротуарах бульвару Т. Шевченка буде покладена плитка (ФЕМ), після чого ремонтні служби нанесуть дорожню розмітку із застосуванням холодного двокомпонентного пластику, а також встановлять дорожні знаки, повідомили в прес-службі КМДА.

Нагадаємо, восени минулого року дорожники зробили капремонт бульвару Тараса Шевченка в напрямку Бессарабської площі.

У 2016 році міська влада планує капітально відремонтувати 44 дорожніх об’єкта, включаючи Одеський шляхопровід, а також шляхопровід на перетині проспекту Науки та вул. Саперно-Слобідської. Крім того почнуться роботи на вул. Петра Дегтяренка, вул. Академіка Туполєва та інших транспортних вузлах.

Джерело: КМДА

Читайте також:   До уваги водіїв! Сильна спека – зважайте на погодні умови!

Напишіть відгук