У Таїланді водіїв за нетверезу їзду відправлять працювати в морги

0
474

Влада Таїланду планує посилити за в нетверезому стані. Порушників пропонують відправляти на виправні роботи в морги, щоб вони краще розуміли, до чого може привести управління транспортом після вживання алкоголю.
Передбачається, що порушників, яких зловили в нетверезому вигляді за кермом вже не в перший раз, відправлять в морги для прибирання, а також для транспортування мертвих тіл. Крім цього вони будуть працювати в лікарнях, де також побачать травмованих в ДТП людей. Ініціатива зареєстрована в Кабінеті міністрів Таїланду минулого тижня.

В даний час в Таїланді за п’яну їзду нерідко карають різними виправними роботами – прибиранням доріг, садовими роботами і так далі. Однак як показують статистичні дані, перевиховати порушників часто не вдається. За даними джерела, країна займає друге місце в світі і перше – в Азії за показником смертності на дорогах, і багато в чому в цьому винні нетверезі водії. Найнебезпечніше виїжджати на дороги Таїланду в дні свята Сонгкран (тайський Новий рік, офіційно відзначається з 13 по 15 квітня), коли смертність в результаті ДТП зростає до 2.3 чоловік на годину.

Якщо норма буде затверджена урядом Таїланду, міру покарання для нетверезих водіїв будуть встановлювати суди.

Джерело: Bangkok Post

Читайте також:   Uber планує повернутися до випробувань безпілотного автомобіля після смертельного ДТП

Напишіть відгук