У Тбілісі для електромобілів будуть безкоштовно встановлювати зарядні станції

0
38

11 лютого в столиці Грузії, буде запущений в роботу спеціальний сайт, на якому жителі Тбілісі зможуть подати заявку на установку поруч зі своїм будинком зарядної станції для електромобілів. За повідомленням мера грузинської столиці Кахи Каладзе, на сайті chargers.tbilisi.gov.ge для безкоштовної установки станції власникам електрокарів потрібно буде вказати лише свою адресу.

Ця ініціатива прийнята в рамках пріоритетної програми міського уряду щодо поліпшення екологічної обстановки в країні та місті. Для цього влада вже заохочує ввезення електромобілів, звільнивши їх від митного збору та надавши їм можливість безкоштовного паркування в столиці.

Також Каха Каладзе нагадав, що в столиці скоро з’явиться перша служба каршерінга електромобілів, які жителі Тбілісі зможуть використовувати через спеціальний мобільний додаток.

Уряд Грузії досить серйозно підійшов до розвитку електромобільної галузі в країні, розробивши план, за яким діючий автопарк Грузії повинен на 90% бути замінений електромобілями протягом найближчих 10 років. Якщо план вдасться реалізувати, Грузія стане першою країною, що зуміла домогтися такого показника за такий короткий час.

Джерело

Читайте також:   Ford зробив проекційний дисплей з покриттям від фотолінз

Напишіть відгук