У Tesla виникли проблеми з автопілотом після оновлення

0
150

Деякі власники автомобілів Tesla стали скаржитися на те, що у них після чергового оновлення перестав працювати вбудований автопілот. Про це пише видання Jalopnik.

Представники компанії повідомляють, що інженери вже працюють над тим, щоб усунути проблему.

“Нам відомо про цю проблему, і наші інженери старанно працюють над її вирішенням”, – сказав співробітник Tesla з Фремонта, штат Каліфорнія, де знаходиться завод автовиробника.

Власник Model 3 на умовах анонімності розповів Jalopnik, що він придбав свій автомобіль на початку цього року. Програмне забезпечення він оновив цього тижня у вівторок увечері. Але після того, як стався збій і автопілот перестав працювати, власник Model 3 повідомив про це в компанію Tesla, де відповіли, що до середи все виправлять.

Автопілот Tesla – це просунута програма, яка здатна самостійно керувати автомобілем, паркувати його та регулювати швидкість. Вперше вона була представлена ​​у 2014 році, й компанія поступово розширювала її функції, а вже у жовтні 2015 року представила операційну систему Tesla OS версії v.7.0.

Варто зазначити, що оновлення системи здійснюються через Wi-Fi і не вимагають поїздок до дилера, проте періодично власники автомобілів стикаються з проблемами. Наприклад, в минулому водії не могли завантажити оновлення навігаційних карт в бортову систему через стільникову мережу LTE (Ілон Маск у відповідь на скарги порадив для цього використовувати Wi-Fi в Starbucks).

Варто відзначити, що поки незрозуміло, що викликало проблему з оновленням автопілота, скільки автомобілів “постраждало”, і якщо під удар потрапили власники Model 3, то чи торкнеться така проблема Model S і X теж. У компанії Tesla виданню Jalopnik відмовилися надати коментарі.

Джерело

Читайте також:   У мережі з'явилися фото з презентації нового мінівена Geely Jiaji

Напишіть відгук