У травні на українському ринку продовжилося зростання автопродажів

0
222

Таке твердження справедливе при порівнянні статистики продажів нових легкових автомобілів з показником травня 2015 року. А щодо квітня цього року, кількість реєстрацій все ж трохи скоротилося і виною тому відразу кілька причин – затяжні свята, проблеми операторів з сертифікацією і, ймовірно, очікування зниження акцизів на б/у автомобілі.

Статистику автопродажів на первинному авторинку опублікувала асоціація Укравтопром, а також інформаційно-аналітична група . За першими даними в травні свої перші номерні знаки отримали 4447 автомобілів, за другими – 4422 машин. Це на 22 відсотки менше, ніж в квітні, але все одно майже на 50% більше результату минулорічного травня.

Лідируючі позиції на ринку як і раніше займають автомобілі марок Toyota, і . На четверте місце вийшли легковика , а замкнула “п’ятірку” марка Skoda. Зростання продажів в порівнянні з квітневим підсумком відзначений у (153 автомобіля, + 32%) і Lexus (104 автомобілів, + 18% ). найпопулярніша модель травня – Volkswagen Jetta (262 автомобіля).

За інформацією Автоконсалтингу негативний вплив на статистику продажів в травні надали не тільки свята, але складності деяких імпортерів з реєстрацій техніки в сервісних центрах МВС. Останні почали відмовляти в постановці машин на облік за сертифікатами УкрСЕПРО, які виявилися недійсними через нові правил сертифікації.

Всього за 5 місяців в Україні реалізовано вже понад 22 тис. нових легкових автомобілів, що більш ніж на 55% більше показника аналогічного періоду минулого року.

Джерела: Укравтопром, Автоконсалтинг

Читайте також:   Хетчбек Mazda2 отримав спецверсію Sport Black

Напишіть відгук