У травні українці купили майже три тисячі нових авто

0
104

У травні на автомобільному ринку України було зареєстровано 2994 первинних продажів нових легкових автомобілів. У порівнянні з результатом річної давності продажі автомобілів скоротилися на 47%. А ось в порівнянні з квітнем нинішнього року падіння менше, ніж на сотню – з 3057 до 2994 штук, відзначає Укравтопром.

Найкращий травневий результат в цьому році, як і роком раніше, продемонструвала японська марка Toyota – 432 автомобіля. Крім ринкового попиту, такий результат Toyota сформувала і за рахунок поставок гібридних автомобілів для МВС в рамках Кіотського протоколу. Але, не дивлячись на це, лідер первинних реєстрацій так і не зміг досягти свого показника річної давності, відставши від нього майже на 22 відсотки.

Другу позицію на ринку зайняла французька марка Renault з 207 авто. При цьому, у порівнянні з минулим роком попит на Renault знизився на 21%. Замикають травневу трійку лідерів автомобілі вітчизняної марки ЗАЗ – 203 шт. (-57% До аналогічного показника минулого року).

Минулого місяця перший рядок рейтингу зайняв Renault з показником 270 проданих і зареєстрованих автомобілів. На другому місці була Toyota з результатом 246 авто. Третє місце українці віддали і Ford, придбавши по 195 автомобілів кожної з цих марок.

Всього протягом зимово-весняного сезону 2015 в Україні було продано і поставлено на облік МВС 13 831 нових легкових автомобілів, що на 73% менше порівняно таким же періодом минулого року.

Читайте також:   На ремонт доріг витратять 20 млрд

Напишіть відгук