У Великій Британії власникам електромобілів регламентують час зарядки

0
29

Міністерство транспорту Великої Британії анонсувало посилення регламентів у сфері електричного транспорту. Власникам зарядних станцій для отримання субсидії від держави у розмірі 500 фунтів стерлінгів потрібно буде впровадити технологію розумного обліку, аналогічну побутовим розумним лічильникам, а власників електромобілів мотивують до покупки розумних зарядних пристроїв, які реагують на сигнал про зміну тарифу в мережі з денного на нічний. Вимоги вступлять в силу з липня цього року.

Ці заходи спрямовані на зміну поведінки власників електромобілів, оскільки зі збільшенням частки екологічно чистого транспорту на дорогах Великої Британії енергоспоживання на зарядних станціях буде рости по експоненті. До 2050 року електричний транспорт може стати справжньою проблемою для національної енергосистеми, адже пікове споживання електроенергії автомобілями перевищить обсяг енергії, який можуть одночасно виробити всі дійсні електростанції країни. Національна енергетична компанія National Grid підрахувала, що переклад зарядних станцій автомобілістів на смартметри дозволить знизити енергоспоживання в денні години приблизно на третину.

За третій квартал 2018 року в Великій Британії поставлено на облік 16 387 нових автомобілів нульовим вихлопом, – це на 12% більше, ніж минулого року за порівнянний період. 90% електричного транспорту в Великій Британії заряджається через загальну систему електропостачання.

Раніше повідомлялося, що влада країни оголосила про намір зобов’язати забудовників оснащувати всі нові будинки зарядними станціями для електромобілів. Як повідомляє Bloomberg, це буде зроблено в рамках масштабної урядової програми із повсюдного впровадження електричного транспорту.

Джерело

Читайте також:   Скільки в Україні витратять на дороги в 2015?

Напишіть відгук