У вересні продажі нових легкових автомобілів в Україні знизилися на 14%

0
84
Зростання авторинку України навесні 2018

У вересні 2018 року у порівнянні з вереснем 2017 року продажі нових легкових автомобілів в Україні знизилися на 14% до 6,8 тисяч одиниць. Про це йдеться в повідомленні асоціації “Укравтопром”.

“З настанням осені український ринок нових легкових автомобілів трохи охолов. У вересні автопарк України поповнився новими легковими автомобілями у кількості 6,8 тисяч одиниць. В результаті, позитивна динаміка на ринку щодо показників продажів минулого року, що сформувалася влітку, знову змінилася на падіння. Попит на легкові авто у порівнянні з вереснем 2017 року зменшився майже на 14% “, – говориться в ньому.

Рейтинг реалізованих авто в Україні за вересень 2018

  • Перший рядок рейтингу зайняла Toyota з показником 918 реалізованих автомобілів. Відносно минулого року цей японський бренд погіршив свій вересневий результат майже на 20%.
  • На другому місці Renault з показником 697 автомобілів, попит на автомобілі цієї марки зменшився на 2%.
  • Третє місце українці віддали Volkswagen, придбавши 501 нову машину німецької народної марки. При цьому Volkswagen відстав від свого торішнього результату більш ніж на третину (-34%).
  • Четверте місце у KIA – 436 авто (-5% до вересня 2017).
  • Замикає вересневу п’ятірку лідерів ще один представник корейського автопрому – Hyundai, в активі якого 407 реєстрацій нових легкових автомобілів або на 2% більше ніж роком раніше.

Джерело

Читайте також:   Opel відкличе приблизно 100 тисяч автомобілів

Напишіть відгук