У Верховній Раді хочуть передати конфісковані автомобілі військовим в зону АТО

0
108

На розгляді Верховної Ради знаходяться три законопроекти про безоплатну передачу конфіскованих автомобілів та тютюнових виробів у зону АТО. За оцінкою авторів документів, у разі ухвалення відповідних законів, військові можуть отримати близько 3000 безгоспних транспортних засобів.

Безкоштовна передача силовикам конфіскованих, а також визнаних безгоспними або перейшли у власність держави транспортних засобів та тютюнових виробів передбачена законопроектами №1402, №1403 та №1404. За інформацією прес-служби Блоку Петра Порошенка, профільний Ради вже підтримав зазначені законодавчі ініціативи.

«Станом на 1 січня 2015 року, у держави є три тисячі конфіскованих автомобілів, які можуть бути використані в зоні АТО. Держава не може їх продати чи іншим чином користуватися. Я не бачу причини, по якій законопроекти можуть бути не прийняті. Думаю, ці транспортні засоби зіграють позитивну роль, якщо потраплять у користування нашим військовим », – повідомила голова парламентського Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

При цьому в законопроектах не вказується механізм передачі таких транспортних засобів та тютюнових виробів, його повинні розробити в Міноборони і Фіскальної службі. Зазначені документи передбачають тільки можливість передачі такого майна.

solydarnist

Читайте також:   Де і як зберігати машину взимку, якщо немає гаража

Напишіть відгук