У Верховній Раді запропонували знизити «дозволене» перевищення швидкості

0
167

Українські парламентарі продовжують обговорення законопроекту про впровадження автоматичної фото і відеофіксації порушень ПДР. До другого документ обзавівся низкою поправок і доповнень, зокрема про зниження некараного ліміту за перевищення швидкості в містах з нинішніх 20 км/год до 10 км/год.

Під час підготовки законопроекту №2562 до другого читання один з депутатів зареєстрував пропозицію про зниження некараного порогу швидкості з нинішніх 20 км/год до 10 км/год в населених пунктах. За межами населених пунктів «поріг» пропонується залишити без змін. Таким чином, у разі ухвалення поправок, в містах можна буде їздити не 80 км/год як зараз (дозволені ПДР 60 км + 20 км/год), а 70 км/год. Це має знизити тяжкість наслідків при ДТП.

Крім цього, правозахисник Володимир Караваєв стверджує, що зарубіжні експерти наполягають на зниженні максимально допустимої швидкості руху в межах міста до «європейських» 50 км/год, і в уряді нібито готові підтримати таку норму. У такому випадку, фактично містом можна буде їздити дозволені 50 км/год + 10 км/год, тобто 60 км/год.

Читайте також:   На Херсонщині небайдужі громадяни допомогли притягнути до відповідальності нетверезого правопорушник

Напишіть відгук