У Volkswagen виявили токсичні речовини в електромобілях

0
321

Концерн Volkswagen зобов’язали відкликати 124 тисячі електрокарів через використання токсичної речовини в акумуляторних батареях. Рішення було прийнято федеральним автомобільним відомством Німеччини KBA. Про це пише газета WirtschaftsWoche з посиланням на представника німецького концерну.

Повідомляється, що в акумуляторах електрокарів Volkswagen виявлений токсичний канцерогенний елемент – кадмій. Його застосування в деталях автомобілів заборонено. Проте Volkswagen протягом шести років встановлював на свої автомобілі акумуляторні батареї з цією речовиною.

Крім безпосередньо електрокарів Volkswagen під відкликання потрапили й деякі моделі Audi і Porsche. Інженери концерну з’ясували це, провівши внутрішні випробування та самостійно поінформували про це KBA 20 липня. Повідомляється, що в батареях знайдено 0,008 грама кадмію, але постачальник батарей цього в документації не вказав. Представник автовиробника зазначив, що виробництво було негайно зупинено, щоб замінити постачальника. Порядок відкликання все ще уточнюється.

Джерело

Читайте також:   Ціни на найбільших АЗС зросли сьогодні на 1 грн/л

Напишіть відгук