У Японії дебютував оновлений Mitsubishi Outlander PHEV

0
128

Компанія Mitsubishi представила на рідному ринку рестайлінгову версію гібридного кросовера PHEV. Разом зі зміною зовнішності, японці модернізували технічну складову новинки, а також запропонували для автомобіля раніше недоступні опції.

Оновлений Outlander PHEV стилістично повторює базову модель, але якщо у дорестайлінгової версії основною відмінністю між звичайною і гібридною модифікаціями були прозорі розсіювачі задніх ліхтарів, то тепер подібний вседорожник виділяється іншим переднім бампером і затіненій гратами радіатора. Крім цього у PHEV немає пластикових накладок в нижній частині дверей, а в салоні у новинки четирёхспіцеве кермо.

За аналогією з базовим кросовером новинці перенастроїли підвіску і рульове управління, а також додали додаткову шумоізоляцію. Бензіноелектрічний силовий агрегат залишився колишнім. Це 2.0-літрова «четвірка» потужністю 121 к.с. і два електромотора з сумарною віддачею 164 л.с., які живляться від літій-іонної батареї з можливістю підзарядки від електромережі.

У компанії відзначили, що силова установка новинки стала більш ефективною. Зокрема змінені настройки керуючої електроніки, а в бензиновому моторі знижено тертя. Завдяки цьому середня палива за японською методикою замірів JC08 скоротився з 5.4 до 5.0 літрів на “сотню”.

У список опцій рестайлінгового Outlander PHEV увійшли: камера кругового огляду, кермо з обігрівом, побутова розетка (у Японії встановлюється 100-вольтна), а також система автоматичного уповільнення на малих швидкостях. Вона спрацьовує при виявленні перешкоди попереду або позаду автомобіля.

У Японії оновлений Mitsubishi Outlander PHEV надійде в продаж у липні. Вартість автомобіля варіюється від 3.6 до 4.6 млн йен (від 29.2 до 48.7 тис. Доларів).

Авторевю

Читайте також:   Автомобільний кондиціонер перевіряємо на працездатність.

Напишіть відгук