У Єгипті створили унікальний еко-автомобіль

0
544

В Єгипті студенти-випускники запропонували новий вид еко-транспорту. Працювати він буде за рахунок стисненого кисню. Це означає, що навколишньому середовищу таке авто не зашкодить. Крім того, значних витрат для обслуговування транспортний засіб не вимагає.

Група єгипетських студентів спроектувала транспортний засіб, який, як вони стверджують, буде боротися з підвищенням цін на енергоносії та спонукати людей переходити на чисту енергію. Так, нове чотириколісне авто буде працює виключно за рахунок повітря.

Студенти-бакалаври, створили транспортний засіб в рамках свого випускного проекту в університеті Хельвана, що недалеко від Каїра. Автомобіль розрахований на перевезення виключно однієї людини, тобто водія. Працює інноваційний транспортний засіб на стислому кисні, який знаходиться у спецбалонах. Тому автомобіль вже прозвали «повітряним».

«Наш транспортний засіб може досягати швидкість 40 кілометрів на годину і 30 кілометрів на годину, перед новою заправкою. На створення такого авто необхідно приблизно 1008 доларів США», – розповів Махмуд Яссер, один з винахідників.

За їхніми словами, автомобіль, який не вимагає бензину, не потрібно охолоджувати, як це буває зі звичайними авто. Зараз команда шукає спонсорів, які могли б оплатити масове виробництво еко-авто та їхнє подальше вдосконалення.

Джерело

Читайте також:   Нові позначення для електромобілів Tesla

Напишіть відгук