У Європі стартували продажі Citroën Berlingo

0
167

На європейському ринку стартував продаж нового автомобіля Citroën Berlingo, який став втіленням функціональності та комфорту.

Модель завоювала популярність практично моментально, оскільки поєднує в собі переваги сімейного автомобіля та фургона. Оновлений автомобіль отримав оригінальну зовнішність, що значно відрізняє його від машин минулого покоління. Крім того, збільшився кут повороту коліс, а також скоротився передній звис кузова. Що стосується колісної бази, то вона зросла на 50 міліметрів.

В інтер’єрі мінівена продумано абсолютно все до дрібниць. Задній ряд отримав крісла, що складаються. Обсяг багажника збільшений до 775 літрів, чого цілком достатньо для середньостатистичного водія. Виробник запропонував широку моторну гамму, яка складається з агрегатів з віддачею в 75, 100 і 130 кінських сил. У топової модифікації мотор поєднується з трансмісією на 8 ступенів.

Крім того, окрему увагу потрібно приділити базовій комплектації. Машина отримає кілька систем для підвищення безпеки водія та пасажирів, а також масу допоміжних датчиків, які полегшать рух на складних ділянках шляху. Ціна на новинку стартує від 22 000 доларів і доходить до 35 000.

Джерело

Читайте також:   У Мадриді швидкість руху містом обмежать 30 км на годину

Напишіть відгук