Uber відмовився від розробки безпілотних вантажівок

0
348

Компанія Uber припинила розробку безпілотних вантажних автомобілів. Про причини такого рішення не повідомляється. В інтерв’ю виданню Techcrunch керівник підрозділу Uber Advanced Technologies Ерік Мейхофер розповів, що тепер компанія зосередитися тільки над розробкою легкових безпілотників.

Стартап Otto, який належить компанії Uber, запустив у 2016 році випробування важких вантажівок з автономним управлінням. У серпні того ж року безпілотник Otto, побудований на базі вантажівки Volvo, самостійно доставив 50 тисяч банок пива з міста Форт-Коллінс до Колорадо-Спрінгс, проїхавши при цьому більше 200 кілометрів.

Пізніше компанія Waymo, що займається розробкою автономних технологій, подала позов до окружного суду Сан-Франциско, в якому звинуватила сервіс Uber і його підрозділ Otto у використанні крадених технологій для безпілотних автомобілів.

Також, в березні нинішнього року, безпілотний автомобіль Uber збив на смерть жінку-велосипедиста. У момент аварії автомобіль рухався в автономному режимі. Це перший зафіксований випадок загибелі людини в результаті наїзду безпілотника. Після цього компанія тимчасово зупинила випробування безпілотників.

Джерело: Автосвіт

Читайте також:   Нова технологія дозволяє кожному пасажиру авто слухати свою музику

Напишіть відгук