Uber запускає нові функції в додатку для водіїв

0
143

“У цьому році почав масштабну кампанію в США, мета якої – вдосконалити , додавши або видозмінивши деякі функції, щоб поліпшити користувацький досвід водіїв. Ці нововведення стали можливі завдяки коментарям учасників досліджень та фокус-груп. Наприклад, побачивши популярність функції “відправити статус” у пасажирів, ми вирішили поширити її дію і на водіїв. Не менш довгоочікувана функція – чат в додатку, її однозначно оцінять і водії, і користувачі.” каже Олексій Стах, генеральний менеджер в Україні і СНГ.

Серед нових опцій в додатку для водіїв Uber, доступних з сьогоднішнього дня в Україні: Надсилання інформації про поїздку. Ця функція дає водіям можливість легко обмінюватися інформацією про місцезнаходження в поїздці з друзями або близькими. Раніше така опція була доступна тільки для пасажирів. Завдяки новій функції близькі або друзі водія зможуть стежити в режимі реального часу за поїздкою, що в цілому підвищить безпеку поїздок для водіїв.

Бажаний час прибуття. Раньше міг вказати в додатку тільки бажаний пункт призначення, тепер і час прибуття за вказаною адресою. Наприклад, якщо йому необхідно бути в центрі міста о 18.00, то він вказує пункт призначення (адреса) і натискає “Додати час прибуття”; потім вибирає час, коли йому потрібно там бути. Система буде враховувати зазначене місце і час прибуття при відборі замовлень і пропонувати ті, що знаходяться на шляху проходження до кінцевого пункту маршруту, так щоб завершив замовлення і прибув на місце вчасно. Функція “Бажаний час прибуття” дозволить водіям краще і ефективніше управляти своїм графіком роботи на платформі Uber.

Чат в додатку. додаток Uber працює в більш ніж 600 містах 77 країн світу, що дуже зручно для користувачів, в тому числі і під час закордонних поїздок. Тепер водії і користувачі зможуть відправляти повідомлення і уточнювати деталі поїздки прямо в чаті всередині програми Uber, без необхідності здійснювати дорогі телефонні дзвінки в роумінгу. Водій може всього одним натисканням на екран смартфона відправити підтвердження пасажиру про те, що він отримав і прочитав його повідомлення. Нова функція значно спростить процес замовлення автомобіля по всьому світу. Вона буде доступна в тестовому режимі з сьогоднішнього дня.

Читайте також:   Через 3 місяці Tesla випустить позашляховик

Джерело: Uber запускає нові функції в додатку для водіїв

Напишіть відгук