Учасникам АТО підготували пільги на ввезення іномарок

0
170

З імпортних автомобілів, які ввозяться учасниками #АТО або членами їх сімей можуть зняти митні збори. Ініціативу вже погодили в Головному управлінні Національної гвардії України.

У силовому відомстві очікують, що нова пільга здешевить в два рази для учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. Про це на прес-конференції в Києві повідомив підполковник, начальник служби військово-соціальної роботи Нацгвардії Валерій Шандурська, передає УНІАН.

«Серед останніх законодавчих ініціатив, які були схвалені в ГУ Нацгвардії, – щодо надання дозволу членам сімей учасників АТО одноразово, для особистого користування, ввозити на митну територію України автомобіль з двигуном об’ємом до 3 тис. Куб. см без сплати митного збору. Таким чином, автомобіль буде дешевше десь удвічі », – сказав Шандурська.

За інформацією представника Нацгвардії, також розглядається ініціатива з надання військовослужбовцям в «особливий період» неоплачуваної відпустки за сімейними обставинами з розрахунку 7 календарних днів за 100 днів безперервної військової служби.

Як розповіли в червні в Міноборони України, статус учасника бойових дій вже отримали більше 53 тисяч чоловік.

Читайте також:   Skoda показала дизайн концепт-кара Vision RS

Напишіть відгук