Укравтодор офіційно почав шукати інвесторів для концесійної дороги Львів-Краковець

0
182

Госагентсво автодоріг України готове приймати заявки від зацікавлених у будівництві першої платної дороги компаній до 24 липня 2015 року. При цьому остаточний список претендентів на створення нової автодороги буде сформований на початку вересня, після чого почнеться концесійний , який триватиме 8 місяців. Переможця назвуть не раніше січня 2016 року. Про це повідомили в прес-службі Укравтодору.

Агентство провело попередню оцінку ступеня зацікавленості компаній у проекті. За словами начальника відділу міжнародного співробітництва та інвестицій Терезії Бабич, взяти участь у будівництві та утриманні нової автодороги Львів – Краковець побажали 8 компаній. “Більша частина – з Європи і далекого зарубіжжя, втім, зверталися і місцеві підприємства”, – уточнила вона.

До інформування компаній про концесійному конкурсі в Укравтодорі підключили Міністерство закордонних справ. Інформація про розіслана дипломатичним представництвам України на всіх континентах, які повинні поширити її через локальні ЗМІ.

Читайте також:   Chery випустила на ринок оновлений седан Arrizo EX

Напишіть відгук