Укравтодор визначив маршрути на Маріуполь в обхід окупованих територій

0
239

Служба автодоріг в Донецькій області визначила транзитні маршрути, що зв’язують північну частину регіону з Маріуполем в обхід непідконтрольних територій. Запропоновані маршрути мають стати тимчасової альтернативою національній дорозі Н-20 Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь.

В Укравтодорі розповіли, як проїхати з північної частини Донецької області до Маріуполя без перетину лінії розмежування. Перший маршрут протяжністю близько 273 км проходить через Краматорськ, Добропілля, Красноармійськ, Селидове, Курахово і Волновахи. Він розрахований для переміщення на легкових машинах і пасажирських перевезень.

Довжина другого маршруту складає 260 км. Він прокладений через Краматорськ, Костянтинівку, Красноармійськ та Велика Новосілка автомобільними дорогами державного значення, технічні характеристики яких дозволяють переміщатися великогабаритному вантажному транспорту.

В результаті військових дій в зоні проведення на сьогоднішній день в Донецькій області частково заблоковані автодороги державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський, М-04 Знам’янка – Луганськ Ізварине, Н-15 Запоріжжя – Донецьк і Н-20 Слов’янськ – Донецьк – Маріуполь.

Читайте також:   Прототипи Chevrolet Corvette зафіксували на Нюрбургринзі

Напишіть відгук