Україна може стати країною-виробником електрокарів

0
79

Україна має потенціал для створення власного виробництва електрокарів. Для реалізації цих можливостей країна може піти декількома шляхами: побудувати завод з нуля або переобладнати існуючі потужності. Про це заявили в прес-службі корпорації «Богдан».

«Виробництво електрокарів є дуже перспективним напрямком для української автобудівельній галузі. Випуск «зелених» автомобілів дозволить країні залучити іноземні інвестиції й розвинути технологічність продукту. Це не тільки позитивно вплине на стан автобудівельній галузі, а й на економіку країни в цілому», – вважають «Богдані».

У корпорації зазначили, що попит на електромобілі в Україні стабільно зростає та задовольняється лише за рахунок імпортних машин. Найпопулярнішим електромобілем залишається Nissan Leaf.

У випадку налагодження виробництва вітчизняних електрокарів, українські виробники зможуть створити тисячі робочих місць. І не тільки у галузі автомобілебудування. За статистикою, 1 євро, вкладений в транспортну сферу, приносить 3 євро прибутку. А 1 робоче місце в автомобілебудуванні створює 8-10 робочих місць в суміжних галузях – продажах і логістиці, сервісному та гарантійному обслуговуванні, техогляді та ремонті.

Джерело

Читайте також:   Австралійський Holden представив електричний гіперкар майбутнього

Напишіть відгук