Україна скасувала спецмито на автомобілі з Узбекистану

0
437

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі скасувала спеціальне мито для автомобілів з Узбекистану, яке діяло з грудня 2015 року. Про рішення МКМТ повідомила газета центральних органів виконавчої влади Урядовий Кур’єр.

Спеціальне мито для випущених в Узбекистані автомобілів становило 12.2% від їх митної вартості та поширювалась на легкові з бензиновими двигунами об’ємом до 2.2 літрів. Підставою для спецмита послужили матеріали Мінекономрозвитку України, що свідчать про припинення дискримінаційних дій Республіки Узбекистан щодо продукції українських виробників автомобілів. Рішення МКМТ набуде чинності через п’ять днів після публікації повідомлення.

Як повідомлялося раніше, спецмито на узбецькі легковики було відповіддю на обмеження доступу автомобілів українського виробництва на узбецький ринок. Узбекистан ввів 1 липня 2015 року строком на один рік імпортний збір на товари з України, але вже в лютому скасував його. Таким чином, після взаємного скасування обмежувальних заходів, у виробника автомобілів Ravon (колишня назва – UZ-) з’явиться можливість відновити експорт продукції в Україну без додаткових націнок.

Читайте також:   В Україні, 6 лютого, зросли ціни на всі види палива в ряді великих мереж АЗС

Напишіть відгук