Українська команда перемогла в одній з номінацій електромобільного Марафону

0
275

В завершився п’ятий електромобільний 2016 Львів-Монте-Карло. Переможцем інтелектуального ралі стала естонська команда SÄRTSUAUTO на Model S. Друге місце зайняла команда шведського пілота Мікаеля Норданакера (також на Model S), а в номінації “Plug-In гібриди” перемогла українська команда BURISMA на Chevrolet Volt.
За традицією електромобільного марафону, урочисте нагородження переможців відбулося на площі перед палацом Князя Монако Альбера II. Гран-Прі вручив президент групи компаній Burisma Микола Злочевський, другий приз – директор H-Club Олег Стрельников, нагороду в номінації “Plug-In гібриди” – президент Польщі в 1995-2005 роках Олександр Кваснєвський.

Протягом двох тижнів 52 учасники ралі проїхали більше 3000 кілометрів через кордони 10 країн, відвідали 23 міста, при цьому їх зустрічали на рівні мерів та офіційних представників муніципалітетів, повідомили організатори електромобільного ралі. Крім електромобілів і плагін-гібридів в ралі брали участь електричні велосипеди, а на окремому етапі навіть електробус. В рамках марафону також відбулися презентації в різних містах Європи розробленого і зібраного в Україні прототипу електромобіля Synchronous.

Електромобільний Марафон є відсиланням до ралі Таллінн – Монте-Карло, яке проходило з 1930 до 1939 року. Змагання позиціонується як інтелектуальне ралі, в якому головну нагороду отримує не найшвидший з учасників, а найточніший. Так званий “нульовий автомобіль” приїжджає до фінішної позначки першим, і встановлює еталонне час. Перемагає та з команд, яка фінішує максимально близько до еталонного часу. Учасники заходу пересуваються по звичайних автодорогах, тому зобов’язані дотримуватися всіх правил дорожнього руху.

Джерело: АвтоУа

Читайте також:   Британці створили вбираючий воду асфальт

Напишіть відгук