Українські мобільні додатки допоможуть автомобілістам усього світу

0
511

В рамках першого огляду проекту 1991 Open Data Incubator були презентовані рішення на основі відкритих даних, які будуть корисні не тільки звичайним громадян України, але і автомобілістам.

Зокрема, набираючий популярність в 36 країнах світу серед 150 мільйонів автомобілістів додаток харківських розробників Navizor здатний заощадити автовласникові до 30% грошей на паливі та ремонті ходової, плануючи маршрути в об’їзд поганих доріг. За словами Андрія Хомина з Navizor, користувачами програми можуть бути як звичайні автомобілісти, так і транспортні компанії, навігаційні сервіси, мережеві фірми і державні органи.

 

За словами посла США в Україні Джеффрі Пайетта, який був присутній на презентації проектів:

«я технологічний оптиміст, оскільки спостерігаю, як технології змінюють світ і життя людей на протязі вже близько тридцяти років моєї дипломатичної кар’єри. Оскільки я дуже часто подорожую Україною, зазначив для себе Navizor, додаток, який дозволяє вибудувати кращий маршрут з урахуванням якості дорожнього покриття. Я знаю, що це лише верхівка айсберга, лише перші стартапи на основі відкритих даних, які будуть змінювати обличчя України і життя людей, і США буде всіляко підтримувати подальші інновації »

Читайте також:   Kia опублікувала перше зображення кросовера Soul

Напишіть відгук