Українські водії економлять, переходячи на ГБО

0
223

Девальвація гривні, інфляція і зростання цін на змусили багатьох українців укомплектувати свої автомобілі газобалонним обладнанням. Однак і тут багатьох очікує неприємний сюрприз – поставки газу в Україну дещо обмежені.

АТО що проходить на сході України вибила з колії державну економіку. Урядом активно вживаються рішення, що дозволяють підвищити платоспроможність України, а також вводяться нові регулюючи сферу економіки і фінансів реформи. Однак не можна посперечатися з тим, що інфляція в Україні є, і вона досягла свого піку. Все рідше можна побачити українців, яким по кишені заправляти свої автомобілі бензином, який нещадно дорожчає день у день. Багато давно перейшли на газобалонне обладнання, хоч і заплативши за його установку значну суму, надалі економлять на своїй їзді.

За словами керівників підприємств, що встановлюють на авто , порівняно з торішнім аналогічним періодом, попит на установку ГБО серед українців стрімко зріс.

«Внаслідок ажіотажу, спровокованого зростанням цін на бензин, порівняно з минулим роком, попит на установку ГБО зріс більш ніж у два рази. Якщо минулого року щодня обслуговувалися дві-три машини, то зараз їх кількість сягає п’яти-шести в день. До речі, охочих встановити газ на більше – просто не вистачає сил і часу у фахівців », – запевняють вони.

Багато хто з українських компаній, які спеціалізуються на установці ГБО, спробували знизити ціни на свої послуги, розуміючи, що багато громадян не в силах оплатити дорогу установку обладнання.

Ускладнилися процедури установки також через складнощі з постачанням комплектуючих систем вприску, деякі з яких вироблялися і доставлялися російськими компаніями. Однак, керівники українських представництв не впадають у відчай.

«У нас вже є великий досвід з виробництва та встановлення газобалонних систем. До того ж, така установка обладнання буде коштувати в рази дешевше, адже не потрібно буде платити за доставку та перевезення вантажу», – впевнені вони.

Читайте також:   Новий «бюджетник» Fiat Mobi сфотографували до офіційної прем'єри

Примітно, що вже багато українських компаній отримали ліцензії на виготовлення газобалонного обладнання, а їхні фахівці пройшли курси та тренінги, що підвищують кваліфікацію.

Напишіть відгук