Українських водіїв штрафуватимуть, як в Італії

0
99

Арсен Аваков повідомив, що підготовлений МВС законопроект про введення автофіксації порушень ПДР відповідає європейським нормам та українських водіїв штрафуватимуть, як в Італії.

Законопроектом про введення в Україні автоматичної фіксації порушень ПДР передбачено, що платити буде машини, а не особа, що управляло автомобілем у момент порушення.

«Якщо власник автомобіля віддав його своєму товаришеві, і власнику прийшов« лист щастя, то власник має право переадресувати регресом цей штраф тому, хто скоїв порушення. Коли я був в еміграції в Італії, мене неодноразово штрафували саме таким чином: в компанію, яка давала мені автомобіль, регулярно приходили штрафи, а компанія передавала їх мені. Я брав і платив штрафи », – розповів глава МВС Арсен Аваков.

Ці подробиці законопроекту про введення в Україні автофіксації порушень ПДР глава МВС Арсен Аваков повідомив після засідання Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, який рекомендував парламенту прийняти відповідний законопроект. Відзначимо, що дана Комітету виглядає м’яко кажучи дивним адже раніше головне науково-експертне управління Верховної Ради рекомендувало повернути даний законопроект №2562 від 06.04.2015 розробнику на доопрацювання у зв’язку з невідповідністю його нормам чинного законодавства.

Читайте також:   До уваги киян та гостей міста!

Напишіть відгук