Українці побудували маршрутку-позашляховик

0
289

Компанія Pulsar Expo представила прототип позашляхового автобуса Torsus Praetorian. Автомобілем відразу ж зацікавилися на міжнародному ринку, а кілька компаній навіть готові зробити замовлення.

Pulsar Expo створена українським подружжям Вахтангом Джукашвілі та Юлією Хомич у 2014 році. Раніше, компанія займалася постачанням спецавтомобілів, а її клієнтами були ООН та уряд США. Виходячи з того, що машини для важкого бездоріжжя користуються величезним попитом, а для великих груп людей знадобиться багато таких автомобілів, то подружжя вирішило створити позашляховий автобус.

Torsus Praetorian – це не переробка існуючого автобуса, а створений з нуля автомобіль. Двигун, шасі та КПП – виробництва MAN. Позашляховик обладнаний шестициліндровим турбодизелем з віддачею 240 к.с., що дозволяє йому розганятися до 117 км / год. У автобуса повний привід, а кліренс досягає 389 мм. У салоні може розміститися до 35 пасажирів.

Позашляховий автобус вже готові купувати на гірськолижні курорти Грузії й Нової Зеландії, а уряд Бангладешу готовий замовити відразу 105 одиниць. Ще 70 Torsus Praetorian має намір придбати одна нафтова компанія. Випускати автомобіль планують в Братиславі.

Джерело: Автосвіт

Читайте також:   Трасу Київ - Бориспіль патрулюватиме нова поліція

Напишіть відгук