«Укргазвидобування» почне випуск дизпалива стандарту Евро-4

0
219

Державне ПАТ «Укргазвидобування» до кінця вересня планує налагодити дизельного палива екологічного стандарту Євро-4. ДТ буде випускати Шебелинський газопереробний в Харківській області.

«Ми зараз закінчуємо кілька проектів модернізації заводу. Буквально через тиждень почнемо виробляти Євро-4»

Про це на прес-конференції в Києві сказав  глава правління «Укргазвидобування» Олег Прохоренко. У коментарі він також уточнив, що різниця в ціні нового ДТ в порівнянні з продаваним компанією сьогодні ДП стандарту Євро-2 буде порівняно з тією різницею, яка була при переході з випуску бензину Євро-2 на Євро-4 в квітні цього року.

На початку вересня Шебелинський ГПЗ також почав випускати бензин А-95 стандарту екологічності Євро-5 і ДСТУ 7687 до: 2015. За даними виробника вміст сірки в Шебелинському бензині А-95 Євро 5 становить 6.4 мг / кг при допустимій нормі для даного стандарту 10 мг / кг.

ПАТ «Укргазвидобування» належить НАК «Нафтогаз України». Компанія є найбільшим видобувачем природного газу в Україні, забезпечуючи понад 70% усього видобутку. До складу компанії входить Шебелинський ГПЗ, підприємства по виробництву ЗВГ і мережу з 18 АЗС в Харківській області.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також:   Нова версія Tesla буде оснащуватися відеореєстратором

Напишіть відгук