Uniti One – ще один крихітний електромобіль

0
197

Електромобіль One від шведської компанії-розробника Uniti сьогодні порадував громадськість своїм повноцінним виходом на ринок. Однак, перед початком продажів електромобіля міської спрямованості команда розробників вирішила провести серію випробувань і тестів, для чого відправилася в південну частину рідної Швеції. Модель One являє собою досить цікавий і зручний формат компактного міського електромобіля, який може подарувати користувачам високий рівень комфорту в поєднанні з досить енергоефективним дизайном. Можна сказати, що найближчий аналог і конкурент електромобіля – модель Twizy від Renault.

Втім, шведські розробники обіцяють дійсно високий рівень надійності, зручності і енергоефективності. Судячи з попереднього опису One, електромобіль може подолати максимально 300 км на одному заряді, і все завдяки цікавому концепту розумної батареї на 22 кВтгод, що, втім, зовсім не визначає реальні можливості моделі. Адже в надрах конструкції передбачений відсік для додаткового акумулятора, що в теорії збільшує максимально можливу дистанцію вдвічі.

Схожі можливості у моделі Nissan Leaf. Сам автомобіль характеризується досить компактними розмірами, маючи всього лише 3 м в довжину і 1,27 м в ширину, а загальна вага не перевищує 450 кг, що навіть за мірками компактних міських електромобілів є дивовижним результатом. Внутрішній салон оброблений так, що відразу за кріслом пілота знаходиться пасажирське, тобто абсолютно весь вільний простір використано по максимуму.

При цьому знаходження всередині не викликає нападів клаустрофобії та відчуття тиску – навпаки, ергономіка й дизайн такі, що знаходиться в електромобілі досить комфортно і приємно. Крім того, розробники забезпечили свій електромобіль фірмовою системою розваг і консоллю, за допомогою якої можна фактично керувати автомобілем. Стартова ціна нової моделі знаходиться в районі 15 тисяч євро, а повністю вона стане доступною на початку наступного року.

Читайте також:   До уваги водіїв: в Україну йдуть сильні снігопади

Джерело

Напишіть відгук