В Арізоні тривають напади на автомобілі безпілотного таксі Waymo

0
34

Безпілотні автомобілі компанії Waymo вже піддалися нападам з нанесенням пошкоджень не менше 21 разу. Причому випадків може бути значно більше, оскільки система спочатку відправляє запит на внутрішні сервери і диспетчерські центри Google, і тільки в екстремальних випадках ситуація передається поліції.

Один з останніх випадків, за який людина вже сидить у в’язниці, стався на дорозі. 69-річний Леонард Хазелтон направив свій пістолет на безпілотний автомобіль. За його словами він хотів налякати оператора, який стежив за роботою безпілотних систем.

Інша людина просто вирішила саботувати роботу автомобіля, вийшовши на дорогу перед ним, і стояла так довгий час (чоловік був у стані алкогольного сп’яніння).

Ще один водій Jeep (ім’я та його доля не повідомляється) понад шість разів намагався підрізати безпілотники з метою збити їх з дороги. Причому в одному з випадків він навмисно врізався в бік автомобіля.

Оскільки технологія компанії все ще перебуває в стадії розробки, всі автомобілі з автономним керуванням мають водія, який може зреагувати у складній ситуації.

Джерело

Читайте також:   Toyota і Panasonic створять спільне виробництво акумуляторів для електромобілів

Напишіть відгук