В Continental придумали, як регулювати висоту автобусів за допомогою ультразвуку

0
308

Світовий виробник шин Continental розробив датчик для вимірювання висоти та тиску пневматичної підвіски за допомогою ультразвуку. Нову технологію виробник представить 19 вересня на 67-й виставці комерційного транспорту IAA в Ганновері.

Ультразвуковий датчик висоти і тиску (UHPS) дозволить підвищити ефективність міського транспорту за рахунок регулювання висоти транспортних засобів за допомогою електроніки. Як відзначають в компанії, особливо актуальна нова технологія для муніципального транспорту. Водіям міських автобусів доводиться постійно налаштовувати висоту підвіски, щоб переїхати через «лежачих поліцейських» або нерівності на дорозі, а також на автобусних зупинках.

Щоб опустити одну сторону автобуса на зупинці, водієві необхідно повністю випустити повітря з пневмобалона. З датчиком UHPS пневматичні пружини регулюються автоматично. Сенсор вимірює поточну висоту і тиск в пневматичній ресорі та відправляє дані в електронний блок керування, який автоматично відкриває або закриває клапан пневмобалона.

З огляду на маршрут водій зможе завчасно вибрати режим керування пневмобалонами й не відволікатися на кожну ямку на дорозі. Крім того, використання нової технології дозволить економити енергію, яка витрачається на непотрібну активацію системи.

Джерело

Читайте також:   Автоімпортери попросили Гройсмана не піднімати податки на автомобілі

Напишіть відгук