В Індії до 2030 року кожна третя машина повинна бути електрокаром

0
325

Через п’ять років кожна шоста машина в країні повинна бути електрокаром, а до 2030 року – кожна третя. При цьому у 2017 році в Індії було продано всього 2 000 електромобілів. Зате в країні є такий екзотичний транспорт, як електрорікша.

Через п’ять років 15% автомобілів на дорогах Індії будуть електричними. Про це заявив міністр транспорту країни Нітін Гадкарі на конференції Асоціації індійських автовиробників в Нью-Делі. Щоб досягти цієї мети, уряд країни має намір ввести масштабну програму підтримки ринку електромобілів і машин на альтернативних видах палива.

Раніше прем’єр-міністр країни Нарендра Моді говорив, що Індія здійснить ще більш амбітний план: 30% електрокарів на дорозі до 2030 року.

Автовиробники серйозно зацікавилися новим ринком, що розвивається. Якщо країна введе таку ж систему пільг і субсидій, як свого часу зробив Китай, то стане не менш привабливою для інвесторів з усього світу.

У найближчі пару років Toyota представить в країні одразу кілька нових моделей, а Suzuki і зовсім оголосила, що буде тестувати в Індії 50 електричних прототипів. До 2030 компанія збирається продати 1,5 млн електрокарів, щоб зберегти свої 50% ринку.

Альтернативою автомобілів на викопному паливі можуть стати й електричні триколісні рикші, концепт яких запропонував індійський виробник Mahindra Electric. Вони коштують недорого, підходять для міських доріг і швидко заряджаються.

Джерело

Читайте також:   Hyundai озвучила терміни появи водородомобиля другого покоління

Напишіть відгук