В Іспанії водії Uber і Cabify 26 вересня буде возити пасажирів безкоштовно

0
114

В Іспанії водії Uber і Cabify у найближчу середу, 26 вересня, будуть працювати абсолютно безкоштовно. Про це пише іспанська газета El Mundo.

Відзначається, що таким чином ці інтернет-платформи намагаються привернути увагу звичайних людей до проблеми, що утворилася у сфері пасажирських перевезень.

Як очікується, в понеділок уряд Іспанії усуне міністерство розвитку від проведення конкурсу на затвердження ліцензій VTC (ними користуються водії Uber і Cabify) і передасть це питання у повноваження автономних і муніципальних влад. Компанії побоюються, що це у підсумку призведе до відкликання значної частини вже виданих ліцензій.

Запланована акція повинна показати, що водії, які шукають собі клієнтів через онлайн-платформи, ні в чому не поступаються звичайним таксистам.

Останнім часом в Іспанії регулярно проходять акції протесту проти Uber і Cabify. Звичайні таксисти звинувачують ці сервіси в “недобросовісній конкуренції”, оскільки їхні водії платять за ліцензію лише 40-60 тисяч євро, в той час як офіційним перевізникам вона обходиться в суму від 150 до 220 тисяч євро. Щоб трохи компенсувати цю несправедливість, влада країни прийняла закон, згідно з яким кількість ліцензій VTC у порівнянні зі звичайними дозволами на роботу таксистами має бути 1 до 6. Однак багато хто вважає це недостатнім і хочуть обмежити їх в співвідношенні 1 до 30.

У зв’язку з цим водії Uber і Cabify (а їх близько 18 тисяч в Іспанії) побоюються, що багато хто з них просто втратить роботу. Тільки в Мадриді реформа може призвести до втрати майже 7,5 тисячі ліцензій, а у Барселоні – понад 4 тисячі.

Джерело

Читайте також:   В ЄС системи екстреного реагування при ДТП стануть обов'язковими

Напишіть відгук