В “Київтранспарксервісі” пояснили, чому в’їзд на Труханів острів платний

0
416

Директор комунального підприємства «Київтранспарксервіс», стягуючого по 50 грн за проїзд на Труханів острів у Києві, розповів, чому це відбувається, на що витрачаються кошти і коли проїзд остаточно закриють для «немісцевих».

Керівник комунального підприємства Володимир Першин стверджує, що платний проїзд на Труханів острів ніякої корупції немає, оскільки подібна практика не є чимось новим, а за утримання КПП потрібно платити.

«Останні кілька років платний проїзд на Труханів є сезонною історією – з 9 травня до 30 вересня. КП «Київтранспарксервіс» повинен забезпечувати доступ з 9 ранку до 9 вечора », – написав Володимир Першин на своїй сторінці в Facebook.

Він пояснив, що цього року підприємство, як і планувалося, організувало і утримує контрольно-пропускний пункт. Зараз там встановлено 2 шлагбаума, підведена електрика, встановлені біотуалети і організована безкоштовна стоянка. Щодня на посту чергують 6 співробітників.

«Оскільки острів є зоною відпочинку, для тих, хто туди приїжджає саме відпочивати, в цьому році організований проїзд по острову на спеціальній маршрутці. Безкоштовний! Курсують дві маршрутки кожні 15 хвилин », – написав директор КП.

За його словами, 50 гривень сьогодні платять тільки ті, хто не хоче залишати свій автомобіль і їхати на маршрутці. На пункті пропуску встановлений касовий апарат і тому всім проїжджаючим повинні видавати чек. Процес оплати фіксується двома відеокамерами.

«Ми закінчуємо складати списки тих, хто мав і має право безкоштовного проїзду на Труханів острів. Це жителі, співробітники баз, які знаходяться на острові, спортсмени, які там тренуються, обслуговуючий персонал, технологічний . Для розуміння: заявок отримали на більш ніж півтори тисячі автомобілів. Зараз обробляємо їх. Найближчим часом ті, хто має право безкоштовного проїзду, отримають магнітні картки, за якими проїжджають на острів. Ті, хто вже має тимчасові ламіновані пропуски, отримають постійні магнітні », – додав він.

Читайте також:   «Пріус» одеської поліції брав участь у вуличних гонках (відео)

Паршин пояснив, що коли в’їзд за магнітними картками запрацює повноцінно, інші за шлагбаум проїжджати не будуть. Машину доведеться залишати на парковці, яка стане платною і коштуватиме 5 грн за годину.

«Кошти спрямовуються на утримання пропускного пункту (зокрема, оплату за електроенергію, оренду та обслуговування біотуалетів і т.д.), зарплату співробітників, оплату маршруток на острові за договором з« Київпастрансом »(вони обходяться нам приблизно в 3 000 грн щодня) », – написав Паршин.

Директор КП зазначив, що зараз все дійсно не ідеально. Однак підприємство робить все можливе для наведення порядку з доступом на острів, «щоб Там не проносилися повз велосипедистів машини (при обмеженні 20 км / год), які приїхали просто покататися».

Раніше в’їзд на Труханів зі сторони Московського мосту був обмежений – там встановили КПП зі шлагбаумами, який повинен блокувати доступ для автомобілів, що не мають відношення до острова. Через Труханів острів також проходить частина нового веломаршруту, який з часом поєднає Троєщину з центром міста. Після появи КПП, автомобілістів обурив платний проїзд за 50 грн, а велосипедистів і пішоходів – автомобілі, що продовжують перевищувати швидкість в парковій зоні.

Напишіть відгук