В ключах для автомобілів Honda з’явиться алкотестер

0
346

Автомобілі # відмовляться працювати під управлінням п’яних водіїв. Розробники нового смарт-ключа з вбудованим алкотестером запевняють, що прототип може визначити рівень алкоголю в крові по диханню за три секунди. Якщо електроніка дізнається, що водій перебуває в стані алкогольного сп’яніння, запалювання буде заблоковано.

Новий алко- розроблений спільними зусиллями Honda Motor і Hitachi Ltd. в рамках програми підвищення глобальної безпеки на дорогах. У компаніях відзначають, що має ряд переваг у порівнянні з існуючими аналогами, такими як алкотестери для водіїв громадського транспорту. По-перше, він компактніше, а по-друге – працює в будь-якому місці, незалежно від того, сів вже водій в машину або тільки підходить до неї. Результати тестів будуть виводитися на екран мультимедійної системи.

«Водії зможуть виміряти вміст спирту в крові перед посадкою в транспортний засіб, тим самим знижуючи спокуса почати рух. Це та інші переваги посприяють зменшенню або навіть усунення випадків водіння в нетверезому вигляді»

Також відзначено, що запатентований Hitachi метод газоаналізу дозволяє визначати вміст алкоголю в видиху в три рази точніше, ніж це роблять існуючі алкотестери.

Найближчим часом Honda і Hitachi проведуть додаткові тести, після яких смарт-ключ з алкотестером планується сертифікувати. Компанії мають намір використовувати пристрій на серійних автомобілях. Презентація прототипу відбудеться на виставці SAE 2016, яка відбудеться 12 – 14 квітня в Детройті, США.

Читайте також:   Бездротова система зарядки електрокарів: Kia завершила випробовування

Напишіть відгук