В компанії Subaru вирішили відмовитися від дизельних автомобілів

0
285

Автомобілі з дизельними двигунами все ще далекі від повного зникнення, зберігаючи хороший відсоток в продажах в Європі й по всьому світу. Але, оскільки посилюються екологічні норми WLTP, це змушує деяких автовиробників відмовлятися від дизельних моторів в своїх моделях.

Підтримала цю тенденцію і японська компанія Subaru, відмовившись від продажів своїх автомобілів з дизельними двигунами. Втім, мова йде поки що тільки про ринок Великої Британії.

Судячи з усього, 2-літровий дизельний мотор, який встановлюється на Forester і Outback, не зможе відповідати новим екологічним нормам, які будуть введені у вересні. Тепер Forester доступний тільки з бензиновими двигунами на 2 літри – атмосферником і турбованим, а Outback можна придбати з 2,5-літровим бензиновим атмосферником.

Втім, не тільки дизельні мотори страждають від нових екологічних норм. Хорошим прикладом є Volkswagen Golf R і його 2-літровий бензиновий турбо, який заради відповідності новим стандартам довелося приглушити на 10 кінських сил. Тим же шляхом пішов і SEAT Leon Cupra, котрий також втратив потужність після рестайлінгу в зв’язку з новими екологічними нормами.

Джерело

Читайте також:   Honda HR-V в США більше не будуть пропонувати з МКПП

Напишіть відгук