В Криму залишаться українські дорожні знаки

0
156

Кримська «влада» передумала міняти всі україномовні знаки на російськомовні. Таке пояснюється закріпленим державним статусом української мови нарівні з російською і кримськотатарською.

За словами глави Громадської палати Криму Григорія Іоффе, вирішення мовного дорожніх знаків вимагає системності і продуманої уніфікації для того, «щоб російська мова, зрозуміла всім, стала, у тому числі і мовою різних знаків». Про це він заявив на засіданні Кримського експертного клубу.

«Коли ми приймали Конституцію і говорили про три державні мови в Криму, йшлося про те, що коли ми почнемо знімати українські таблички, ми будемо боротися з однією з державних мов. Але коли я починаю ці питання піднімати, деякі мені кажуть, що, навпаки, потрібно додавати ще й кримськотатарські назви, і назви населених пунктів повинні бути написані російською, українською та кримськотатарською », – уточнив Іоффе.

Раніше «голова Державної ради РК» Володимир Константинов заявив про намір замінити всі знаки українською мовою на російськомовні. 21 листопада 2014 в Сімферопольському районі відбулася церемонія заміни дорожнього знака українською мовою новим, російськомовним.

Новини Криму

Читайте також:   JAC і Volkswagen почали випуск спільної моделі SOL E20X

Напишіть відгук