В Міноборони представили вітчизняні бронетранспортери KrAZ Spartan

0
244

В Києві 22 жовтня на території Міністерства оборони відбулася презентація десяти вітчизняних бронетранспортерів “Спартан”. Присутній на заході голова Верховної Ради України Олександр Турчинов урочисто вручив присутнім на презентації бійцям АТУ сертифікати на бронетехніку.

“Враховуючи всі пропозиції і користуючись досвідом, який набули бійці Нацгвардії на сході в боях, на замовлення Національної гвардії України були виготовлені найкращі зразки бронетранспортерів” Спартан “, – сказав Турчинов.

Він зазначив, що представлені броньовані машини за своїми показниками є найкращими на сучасному ринку військової техніки.Турчинов висловив надію на те, що на вітчизняні БТРи буде попит не тільки в Україні, а й за її межами.

За словами спікера ВР, презентовані бронемашини отримають необхідне військове оснащення, після чого будуть відправлені на фронт.

Нагадаємо, KrAZ Spartan – це дітище спільного виробництва української ХК “АвтоКрАЗ” і канадсько-еміратської компанії Streit Group – вона ж і є розробником даного бронеавтомобіля.

“Спартан” – автомобіль масою майже 8 т створений на базі шасі Ford F550, оснащується турбодизелем двигуном Ford 6,7 ТД V8 400 к.с. Колісна – 3576 мм, довжина 6020 мм, кліренс 510 мм. Автомобіль розвиває швидкість 110 км / год. Обсяг бака 257 л.

Інші його характеристики поки не розкривають. Однак AUTO-Consulting вдалося з’ясувати, що у КрАЗ “Спартан” зверху встановлена роботизована вежа з кулеметом і гранатометами точного наведення. В первісних варіантах, які демонструвалися журналістам, на “Спартан” встановлювали модуль з 4-х ПТРК “Корсар” можна вести бій з танками, БТР і БМП. Крім цього, автомобіль оснащений тепловізором і приладами нічного бачення. Відома й вартість такого автомобіля – 5 350 000 грн.

Читайте також:   Автомобілі Audi оснастили вбудованими SIM-картами

Напишіть відгук