В Одесі з’явився прокат електромобілів

0
92

Одеська компанія автопрокату VRC запустила послугу оренди електромобілів. Фірма планує повністю замінити з ДВЗ на екологічно чистий транспорт до кінця року.

У VRC зазначили, що це перший сервіс прокату електрокарів в Україні. «Розуміючи всі ризики, ми йдемо на цей крок. Потрібно знайомити український з таким видом транспорту. Це майбутнє », – розповіла засновник компанії Ольга Борнякова.

Зараз компанія консультується з міською та обласною владою з питань інфраструктури для екомобілів. «Ми працюємо з владою міста на предмет виділення паркувальних місць та електроенергії на пільгових умовах, щоб забезпечити клієнтам зарядку в зручний для них час», – пояснили автопрокатчікі.

Вже закуплено перша партія електромобілів Leaf і Tesla. Вартість оренди машин з електричними силовими установками буде такою ж, як і у звичайних автомобілів. При цьому орендар зможе істотно заощадити на заправці: в компанії підрахували, що 100 км пробігу обійдуться водієві всього в 6 гривень, замість 120 гривень – для бензинового автомобіля.

Джерело: Маяк

Читайте також:   Tatra задумалася про відновлення виробництва легкових автомобілів

Напишіть відгук