В Україні переписали транспортний податок: кому доведеться розщедритися

0
48

Міністерство економічного розвитку опублікувало свіжий список розкішних авто, власникам яких у 2019 році доведеться сплатити в казну 25 тисяч гривень транспортного податку. З огляду на той факт, що з 1 січня розмір мінімальної зарплати зріс, кількість люксових авто знизилося. Так, в нинішньому році чиновники включили до переліку 299 марок і моделей.

Справа в тому, що закон зобов’язує автовласників сплатити податок з автомобілів, вартість яких перевищує 375 мінімальних зарплат. У нинішньому році це еквівалентно 1,565 млн гривень, тоді як у минулому поріг розкоші був встановлений на позначці 1,396 млн гривень.

В результаті цього оновлений список схуд на 34 моделі авто. Наприклад, більше не доведеться турбуватися про сплату транспортного податку власникам позашляховиків BMW X4 і X3, а також Audi Q5. Можуть зітхнути з полегшенням і власники Ford Edge, а також деяких інших авто.

Зате не повезло шанувальникам розкішного електромобіля Jaguar i-Pace, яких минулого року придбали аж 13 екземплярів, всім доведеться додатково розщедритися. Разом з тим, чомусь зі списку розкішних зникли всі без виключення моделі Tesla. Хоча нова Model S 2017 року випуску продається в Україні за ціною понад 3 млн гривень – вдвічі дорожче встановленого законом порогу.

Джерело

Читайте також:   Закони про розмитнення "євроблях" набудуть чинності 25 листопада

Напишіть відгук